Skip to main content

Vítejte na jediném pracovním portálu v České republice zaměřeném výhradně na retail.

 

Jste společnost hledající nové zaměstnance a členy týmu?  A nebo kandidát připravený na nové výzvy či kariérní posun

Jste tu správně. 

Jsme místem, kde se lidé a maloobchodní značky potkávají.  

 

Pojďme najít to správné propojení!

Naší platformu jsme ušili retailu i vám na míru, abychom vám usnadnili život.  

Díky výhradní specializaci na prostředí (nejen módního) maloobchodu vám nabízíme specifické funkcionality a filtry, abyste mohli najít ideálního kandidáta a budoucího člena týmu snadněji a efektivněji.

Nabízíme vám prostor pro atraktivní komunikaci vaší značky a firemní kultury, abyste přitáhli správný profil kandidátů. #EmployerBranding je u nás doma. Víme, že HR potřebuje i správný marketing, aby se věci začaly dít tak, jak mají. 

Kandidátům pomáháme najít jejich vysněnou práci v tomto dynamickém odvětví, nové příležitosti a inspiraci pro profesní i osobní růst. 

Propojujeme lidi a značky a pomáháme rozvíjet jejich potenciál naplno.

Náš příběh? Rozhodli jsme se jít s kůží na trh...

Z náborové agentury založené v roce 2014 a specializované na prostředí maloobchodu se transformujeme na otevřenou pracovní platformu. Nejsme už tedy pracovní agentura, ale ani obyčejný pracovní portál.

Vyvíjíme se v souladu s hlavními trendy v retailu. Jde nám o lidi a chceme pomoci rozvíjet jejich potenciál naplno, s využitím technologií a možností, které nám digitální prostředí nabízí.

Digitalizace a lidskost jdou u nás ruku v ruce.

A přestože jsme přerodili náš obchodní model, náš přístup, hodnoty a principy fungování se nezměnily

Jsme otevřená platforma otevřená všem profesionálům a značkám aktivně působícím na maloobchodním trhu. 

Ať už nabízíte či hledáte práci v luxusním módním obchodě v centru města, nebo v obchodním centru na periferii, jste tu na správné adrese. 

Přidáváme spoustu obsahu s cílem vás inspirovat, umožnit vám najít informace potřebné pro váš profesní růst, osobní rozvoj a učit se od odborníků v dané oblasti. 

Změna práce i životního stylu pak bude pro vás jednodušší. A dostane třeba i nový rozměr a vyšší smysl.

Zůstaňte ve spojení...

 

Nejnovější články na blogu

Vánoční sezóna je pro maloobchodníky jedním z nejdůležitějších období v roce. Jak nejlépe využít předvánoční čas, vyniknout a zabodovat na plné čáře?  Vybrali jsme sedm hlavních trendů pro inspiraci! 1. Udržitelnost a ekologie Pro nejmladší skupiny zákazníků je to "must". Ale nejen pro ně. Lidé si dnes obecně cení ekologického přístupu a udržitelnosti stále víc. Nabídka ekologických produktů a udržitelného balení mohou být proto silným lákadlem. 2. Personalizace a zážitky na míru Zákazníci hledají jedinečnost . Personalizované produkty a zážitky, od vlastnoručně vyrobených dárků po personalizované služby, vás určitě odliší od konkurence a pomohou vytvářet silné vazby se zákazníky. 3. Kombinace online a offline nakupování Integrace online a offline prodeje je klíčem k úspěchu. Flexibilní možnosti nákupu a vyzvednutí, jako je click-and-collect, jsou dnes standardem, který má stále rostoucí dopad na váš výkon i obrat. 4. Technologie a inovace v retailu Využití moderních technologií, jako jsou AI, rozšířená realita, a automatizované platební systémy, zvyšuje pohodlí zákazníků a zefektivňuje prodejní procesy. 5. Dárkové karty a věrnostní programy Nabízení dárkových karet a atraktivních věrnostních programů je skvělým způsobem, jak přilákat nové zákazníky a udržet si ty stávající. 6. Sezónní nabídky a speciální akce Vytváření exkluzivních sezónních produktů nebo speciálních kolekcí vám pomůže vzbudit zájem u zákazníků a přiměje je k akci. Pořádáním speciálních událostí nebo zážitkových aktivit v obchodě pak můžete pro ně vytvořit jedinečný a nezapomenutelný nákupní zážitek. A oni se budou dále vracet. 7. Lokální produkty Podpora lokálních výrobců a nabízení regionálních produktů nejen podporuje místní ekonomiku, ale také přitahuje zákazníky, kteří hledají autentičnost a chtějí podpořit národní značky. __ Předvánoční období je skvělou příležitostí pro maloobchodníky, aby se vymezili proti konkurenci. Začleněním výše uvedených tipů do vaší obchodní strategie můžete nejen zvýšit prodeje, ale také vybudovat silnější vztahy se zákazníky a posílit vaši značku. Bez skvělého a sehraného týmu to ale nezvládnete! S tím můžeme pomoci my. Vyberte si variantu, která odpovídá vašim potřebám a ty správné lidi hledejte na peopletoretail.cz. Jde o mnohem víc než jen o prodeje. Jde o lidi, vztahy a autenticitu! O vytváření zážitků a vyjádření hodnot, které zákazníci ocení a budou si je pamatovat po celý rok. A ti správní lidé v sehraném týmu jsou k tomu klíč .
Baví vás značková kosmetika? V parfumerii jste jako doma? Zbystřete zrak. Česká síť parfumerií FAnn rozšiřuje svůj tým! Parfumerie FAnn působí na českém trhu již přes třicet let . Je j edním z hlavních prodejců luxusní, selektivní a semiselektivní kosmetiky v České republice. Je to firma dobře etablovaná a na českém trhu už - dalo by se říci - tradiční.  Seznamte se! První tři obchody byly otevřeny v roce 1991 Brně , kde také společnost sídlí. V současnosti má rozsáhlou síť více než 40 parfumerií a provozuje i e-shop .  Parfumerie FAnn nabízí širokou škálu produktů více než 100 světových značek, včetně parfémů, pleťové a dekorativní kosmetiky. Pravidelně pořádají poradenské dny, kdy nejen seznamují zákazníky s novinkami, ale také jim pomáhají vybrat vhodné produkty pro péči o jejich zevnějšek. K rodině FAnn Parfumerie také patří kosmetické salóny v Praze a Brně. Aktivně se také věnují charitativní činnosti prostřednictvím prostřednictvím vlastního  nadačního fondu FAnn dětem .   Chcete se stát součástí týmu? Mrkněte na aktuální nabídku: Poradkyně pro FAnn parfumerii v Liberci
Proč to zkusit právě na peopletoretail.cz? Retail známe jako vlastní boty. Máme letité zkušenosti s náborem v tomto odvětví a známe jeho specifika. Naše know-how jsme promítli do peopletoretail.cz. Využijte ho naplno i vy, za naprosto bezkonkurenčních podmínek .  Řemeslo má zlaté dno. Tak, jako umělecký řezbář přistupuje k výrobě jedinečného kusu nábytku, my přistupujeme k vám. S péčí, kterou si zasloužíte a pozorností pro každý sebemenší detail. Protože víme proč, co a jak děláme. Lidé jsou klíč.  Řím také nepostavil jediný člověk za pouhý den. Dali jsme hlavy dohromady a zaměřili se na to, co nám dává smysl. Pracujeme na vytvoření komunity profesionálů, aktivně působících v retailu. A tak vám usnadníme život, abyste snáze našli pro váš tým ty správné lidi.  Rezonuje to s vámi? Pojďte do toho s námi! 
Prohlédnout všechny články na blogu

Pomáháme vám najít to správné zakliknutí.
Propojujeme lidi a značky a rozvíjíme jejich potenciál naplno.
peopleTOretail https://peopletoretail.com/cz