Skip to main content
Blog > Lidé

Virag Vadkerti z Levi's: vybudovali jsme si u nás skvělé pracovní prostředí

Virag Vadkerti z Levi's: vybudovali jsme si u nás skvělé pracovní prostředí

Virag začala pracovat v retailu v roce 2007 kdy nastoupila ke světoznámé džínové značce Levi Strauss & Co. Od té doby prošla ve firmě spoustou pozic a stále je v ní spokojená. Nyní působí jako HR Partnerka pro Českou republiku a Maďarsko.

"Líbí se mi, že střídám typickou kancelářskou práci s návštěvami obchodů a cestováním. Ráda cestuji a mám radost z toho, že mohu osobně potkávat naše kolegy z celé Evropy a dozvídat se jejich podněty z první ruky. Jsme v tom všichni společně. Oceňuji, že nám Levi's poskytuje prostor se rozvíjet tak autentickým způsobem," vysvětluje.

"Jsem nejvíce hrdá na naši pražskou pobočku v ulici Na Příkopě, kterou jsme otevřeli v červenci 2019. Je v historické budově s největší prodejní plochou ve východní Evropě," říká Virag.

Díky spolupráci místních umělců, hudebníků a influencerů se společnosti Levi's podařilo vytvořit impozantní prodejnu.

Co Virag dodává inspiraci a plno nových nápadů? Je to pečlivý přístup k práci a unikátní pracovní kultura v Levi's.

"Není možné být motivován jen úspěchy, důležité je také skvělé pracovní prostředí, kde si navzájem pomáháme a nevytváříme na sebe umělý tlak," dodává Virag.

Průměrný věk zaměstnanců Levi's na prodejnách je 25 let. To pro firmu přináší výzvu i z hlediska jejich motivace, profesního růstu a investovaného času do jejich rozvoje. Levi's nezastavuje a i v roce 2022 plánuje v Česku otevírat nové prodejny. Tak přejeme hodně stěstí!to be checked

Levi Strauss & Co. v České republice

Počet prodejen: 9

Počet zaměstnanců: 110

Průměrný věk zaměstnance: 25 let

Klíčové vlastnosti zaměstnanců Levi’s: zodpovědnost, ochota, dobrý smysl pro lidi/spotřebitele