Skip to main content
Blog > Značky

Pracujte pro umělce francouzské čokolády, Jeff de Bruges rozšiřuje pražský tým.

Pracujte pro umělce francouzské čokolády, Jeff de Bruges rozšiřuje pražský tým.

Jeff de Bruges je jméno, které v oblasti čokolády a luxusu září jako hvězda od roku 1986. Je to značka prémiové čokolády, která si zakládá na kvalitě, tradičním řemeslném zpracování a výběru vysoce kvalitních surovin. Na první pohled – podle jména – by se mohlo zdát, že se jedná o značku belgickou. Ale chyba lávky! Byla založená Francouzem Jeanem-Claudem Brugesem ve francouzském Lille.

K výrobě čokoládových výrobků používají pouze ty nejlepší ingredience, jako kvalitní kakao, ořechy, ovoce a další.  Udržují si vysokou úroveň řemeslného zpracování a pečují o každý nepatrný detail. Právě to vede k vytváření výjimečných čokoládových výrobků. Nabízejí širokou škálu čokoládových produktů, od tradičních pralinek a čokoládových tabulek, přes čokoládové bonbóny po další vytříbené speciality, speciální edice a sezónní kolekce. Estetika, elegance a luxusní provedení se promítají do všech čokoládových produktů, jejich balení i způsobu prodeje. Pro jejich originalitu a atraktivitu jsou skvělou volbou pro všechny milovníky čokolády a jsou také velmi oblíbenými dárky.

Čokoládu Jeff de Bruges můžete najít po celém světě, včetně České republiky. Na náš trh jí přináší rodinná firma Čokoládový ráj, která v Praze dva obchody, v OC Anděl a OC Arkády. V současné době hledají na peopletoretail.cz nové kolegy. Mrkněte na jejich nabídku a staňte se součástí týmu!

Jeff de Bruges - Prodejní asistent/ka na zkrácený pracovní úvazek