Skip to main content
Blog > HR tipy

Pracujte pro Inditex, jednu z největších módních značek na světě

Pracujte pro Inditex, jednu z největších módních značek na světě

Inditex nabízí volná pracovní místa na peopleTOretail!

Které obchody má v Česku Inditex? 

  • Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarisu, Oysho, Zara Home

Všechny obchody Inditexu jsou na našem trhu velice známé a mají i velký úspěch u zákazníků. Právě proto právě teď hledá Inditex nové kolegy, kteří pomohou jejich obchody rozvíjet. 

Mezi hodnoty Inditexu patří týmová práce, zvídavost, rozmanitost, udržitelnost, kreativita a pokora. Společnost Inditex má tisíce zaměstnanců z více než 177 národností a momentálně působí na 215 trzích.

Inditex momentálně potřebuje obsadit pozici Deputy Store Manažera pro jeden z obchodů Bershka v Praze. Stejnou pozici hledají i pro jeden z obchodů Stradivarius v Praze.

Baví vás komunikovat a pozitivně motivovat váš tým? Umíte zorganizovat kolegům práci, ale zároveň pomoci těm méně zkušeným? Role zástupce manažera prodejny je přípravou na to, že za několik měsíců budete možná zodpovídat za výsledky celé prodejny.

Inditex nabízí vlastní vzdělávací programy, díky kterým jejich zaměstnanci mohou v práci růst. Zahrnuje to e-learningové a školící programy, sociální projekty a celou řadu dalších možností, jak se zapojit a přispět k rozvoji skupiny Inditex.

Podívejte se na profil Inditexu na peopleTOretail a přihlaste se na pár kliknutí do výběrového řízení ještě dnes!

  • Věděli jste, že Stradivarius byl založen jako progresivní značka pro ženy v Barceloně už v roce 1994? V roce 2021 pak mělo mělo celkem 915 kamenných obchodů Stradivarius obrat přes 1,8 miliard Euro. 
  • Bershka je o něco mladší. Bershka byla také založena v Barceloně, ale až v roce 1998. Obchody Bershky jsou zaměřeny na mladé zákazníky, které baví koncept fast-fashion. Více o tomto trendu najdete v našem slovníčku retailových pojmů