Skip to main content
Blog > Business

Nezapomněli jste při vybavení obchodu na zaměstnance?

Nezapomněli jste při vybavení obchodu na zaměstnance?

Máte obchod, který právě vybavujete a hledáte nové lidi do týmu? Najdete je na peopleTOretail!

Přivést do týmu lidi co vám pomohou rozjet vaše podnikání pro vás jako majitele obchodu může být náročné. Rozjíždíte nebo nabízíte franšízu? I pro vás je tu peopletoretail.cz, kde se můžete jednoduše propojit s těmi, kteří si teď zrovna hledají práci v obchodě.

Ať už hledáte ostřílené prodejce nebo nadšené nováčky, peopletoretail.cz vám nabízí možnost zveřejnit pracovní nabídku za atraktivních podmínek. Naše platforma je uživatelsky přívětivá, takže budete mít v reálném čase přehled o tom, kdo u vás má zájem pracovat. Ve vašem účtu můžete jednoduše spravovat proces náboru. 

Podívejte se, jak je to jednoduché!

Co když potřebujete jen jeden pracovní inzerát?

Žádný jiný pracovní portál vám nedá možnost si vytvořit profil vaší firmy za cenu jednoho zveřejnění pracovního inzerátu. Kromě zveřejňování volných pracovních míst u nás máte možnost představit kandidátům vaší firmu v co nejlepším světle. Na vašem firemním profilu můžete prezentovat svou značku a vizi, fotografie obchodu, výrobků nebo třeba přidat videa, která uchazečům dají možnost nahlédnout na to, jak to u vás vypadá.

Rozumíme vám a chápeme, jak důležité je najít pro vaši firmu ty správné lidi. Proto jsme spustili první pracovní platformu, která vás propojí s kandidáty z celé republiky, kteří chtějí pracovat v maloobchodu. Pokud si právě zařizujete svůj nový obchod a potřebujete nové zaměstnance, na peopleTOretail jste na správné adrese. 

Nepřehlédněte další články z Blogu peopleTOretail

8 tipů na pohovor, které musíte znát!

Proč začít pracovat v obchodě?

Jak si poradit se zpětnou vazbou od zákazníků?