Skip to main content
Blog > Brigády

Chceš si přivydělat na brigádě v obchodě?

Chceš si přivydělat na brigádě v obchodě?

U nás teď máme příležitosti pro ty, kteří chtějí na brigádu do obchodů s oblečením. 

Na brigádě v obchodě získáš kromě zajímavé odměny i skvělou zkušenost do životopisu. A nebudeš se tam nudit! Šetříš na dovolenou, letní fesťák s partou, nebo potřebuješ kapesné? Brigády v obchodech jsou super způsob, jak získat první cenné pracovní zkušenosti.

Baví tě móda, hodinky, elektronika, nebo šperky? Zajímalo by tě si vyzkoušet prodej, zákaznický servis, nebo jak navrhnout atraktivní výlohu? Zaregistruj se, vyplň si na peopletoretail.cz svůj profil, nebo rovnou reaguj na nabídky práce poblíž školy nebo bydliště. 

Tady je pár tipů na aktuální nabídku brigád na peopletoretail.cz!

Brigáda Esprit FAOC Štěrboholy

Brigáda Potten & Pannen na letní sezónu

Brigáda Sales Asistent/ka v SAM73 Olomouc

Brigáda v Office Shoes Praha

 Brigáda znamená volnost a svobodu

Pokud si hledáš první práci, nebo tě baví neustále zkoušet nové věci a potřebuješ mít časovou flexibilitu, brigáda je pro tebe. Na peopleTOretail se můžeš přímo spojit s firemními personalisty, kteří ti pomohou najít pozici, která ti bude nejlépe sedět. Nechceš pracovat ve skladu, špinavém prostředí, nebo dokonce v noci? Neztrácej čas brouzdáním po obecných pracovních portálech, jdi na peopletoretail.cz!

Zajímají tě výhody práce v obchodě?

Peopletoretail.cz je uživatelsky přívětivá pracovní platforma zaměřená pouze na maloobchod, kde snadno najdeš práci na základě toho co umíš a co tě baví dělat. Vytvoření profilu u nás nic nestojí a zabere ti 5 minut času. Vyzkoušej to!

REGISTRACE