Skip to main content
Blog > HR tipy

Český výrobce spodního prádla Triola je na peopleTOretail!

Český výrobce spodního prádla Triola je na peopleTOretail!

100 let kvalitní České výroby spodního prádla v Česku. Triola právě hledá novou kolegyni do týmu!

Triola pokračuje v rozšiřování sítě kamenných prodejen. Jedna z nejstarších českých značek byla založena už v roce 1919. Její výrobky oblékají celé generace spokojených zákaznic. Aktuálně hledá na peopleTOretail stylistku a školitelku v jedné osobě. Proč by vás zrovna tahle pozice měla bavit? 

Příležitost pracovat s vysoce kvalitními produkty: Triola je známá výrobou značkového spodního prádla a plavek z vysoce kvalitních materiálů, které nakupuje v západní a jižní Evropě. Jako stylistka budete mít příležitost pracovat s těmito materiály a představovat zákaznicím nejkvalitnější spodní prádlo na trhu, které se navíc vyrábí u nás doma v Česku.

Prostor pro vaší kreativitu: Jako stylistka budete mít možnost využít svou kreativitu a smysl pro módu. Pomůžete vybírat zákaznicím vybrat střih a velikost, které jim padnou! Pokud máte ráda kvalitu, bude práce pro Triolu dobrá kariérní volba.

Práce se zákazníky: Jako stylistka budete mít důležitou úlohu vytvořit pro zákaznice perfektní servis. Kvalitní spodní prádlo, které dobře sedne, je každou ženu nesmírně důležité. Nezapomeňte, že tento typ zboží je obtížné vybrat na internetu a proto zákaznice spoléhají na ženy, co znají zboží, které prodávají!

Možnost růstu a povýšení: Triola rozšiřuje síť svých prodejen a stává se významným retailovým hráčem. Jako stylistka/školitelka budete mít příležitost růst a postupovat v rámci zdravé firmy, která roste a jde s dobou. V rámci své pozice budete hodně na cestách, ale o to větší šanci budete mít na poznávání nových lidí ze všech koutů republiky! 

Víte, že...

Triola má sídlo v Praze a výrobní závod v Horním Jiřetíně

Triolu založil Josef Pařík se svými společníky Josefem Džbánkem z Prahy a Jaroslavem Sobolem z Olomouce. Prodávali oděvní zboží.

Kdo vymyslel název Triola? S nápadem přišla manželka Josefa Paříka: "Tři společníci tvoří triolu!" a název byl na světě. 

 

Profil Trioly na peopleTOretail